Kompleks Antałówka
Termy & Med

Regeneracja, rekonwalescencja – odzyskaj formę

2 obiekty – 146 miejsc

Kompleks Antałówka Termy&Med & Aqua Park Zakopane

Aqua Park Zakopane
Atrakcje

Aqua Park Zakopane 
trening sportowy

Baza wypadowa pod trening kondycyjny

Szerokie zaplecze techniczne

2 obiekty – 146 miejsc

Kompleks Antałówka Termy&Med to dwa trzygwiazdkowe pensjonaty – Antałówka oraz Antałówka II, które dzięki swojemu atrakcyjnemu położeniu, cieszą się dużą popularnością wśród gości odwiedzających Zakopane. W bezpośrednim sąsiedztwie naszego Zespołu znajduje się wzniesienie Antałówka, od którego nazwę wzięły nasze pensjonaty. Kompleks to odpowiednie miejsce na zorganizowanie zgrupowania lub obozu sportowego. Szeroka baza sportowa i związane z nią możliwości pozwolą Państwu zrealizować dowolny plan treningowy. 

Kompleks Antałówka Termy&Med i Aqua Park Zakopane

Nasze pensjonaty to idealne miejsce na odnowę biologiczną i regenerację w trakcie sezonu sportowego, jak i po nim. Nie wychodząc na zewnątrz, dzięki nowoczesnej przewiązce, można znaleźć się w środku stref basenowej i saun Aqua Park Zakopane. W strefie saun można skorzystać z sauny fińskiej, solankowej i bio oraz łaźni parowej, kabiny zimowej i pokoju relaksacyjnego. W obszernej strefie basenowej wewnątrz i na zewnątrz obiektu czekają na Państwa liczne rekreacyjne baseny termalne z leżankami i biczami wodnymi, gejzerami, kaskadami, masażerami oraz siarkowy basen balneologiczny. Wizyta w obu strefach dla sportowców jest w cenie pobytu

Aqua Park Zakopane Atrakcje

Aqua Park Zakopane to również bogaty wybór w części rozrywkowej:
- To prawie 320 m zjeżdżalni wodnych oraz dzika rzeka itp. - kliknij TUTAJ,
- Nowoczesna kręgielnia i bar z restauracją - kliknij TUTAJ.

Aqua Park Zakopane trening sportowy

W tym obiekcie można znaleźć potężną i wszechstronną bazę do różnorodnego treningu. Do dyspozycji oddajemy 3 wydzielone 25 – metrowe tory pływackie wewnątrz obiektu oraz 2, o długości 33 metrów, zlokalizowane na zewnętrznym basenie. Szczegóły kliknij TUTAJ.
Można również solidnie potrenować na siłowni albo sali fitness. Szczegóły kliknij TUTAJ

Baza wypadowa pod trening kondycyjny

Po wyjściu z obiektów, kierując się zboczem do góry, znajdziemy się na szczycie wzniesienia Antałówka. To bardzo atrakcyjny punkt widokowy, ale również świetne miejsce na rozpoczęcie treningu biegowego. W najbliższym otoczeniu znajduje się Bachledzki Wierch oraz – w przeciwległym kierunku – Dolina Olczyska, Nosal, Kuźnice, a dalej Tatry Wysokie. To również świetne miejsce na start treningu rowerowego, zarówno szosowego, jak i MTB.
W dalszym sąsiedztwie, na terenie Centralnego Ośrodka Sportu, można skorzystać ze sztucznego toru do łyżwiarstwa szybkiego, ślizgawki oraz oświetlonych tras biegowych i innych obiektów sportowych. Do wyboru stadion lekkoatletyczny, boiska PLATO, trasy łyżworolkowe oraz hale wielofunkcyjne.

Szerokie zaplecze techniczne

Zespół posiada garaże, magazyny oraz narciarnię, które świetnie posłużą jako zaplecze dla sprzętu i serwisu, niezbędnych do obsługi każdej grupy sportowej. 

Adres

Kompleks Antałówka Termy&Med***                  
ul. Wierchowa 2
34-500 Zakopane
www.antalowka-zakopane.plKontakt

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta, prosimy o kontakt  z obiektemRezerwacja
Teresa Dyczko
Email: antalowka@polskietatry.pl
tel. 18 202 01 36
       881  968 770

Created with Mobirise ‌

Free Offline Web Page Creator