Zespół Pensjonatów
Dolina Białego ***

Siła i wydolność – buduj formę u nas


174 miejsca noclegowe

Hala tenisowa z możliwością adaptacji

Centrum treningu stacjonarnego

Centrum regeneracji i odnowy

Aqua Park Zakopane
tory pływackie

Aqua Park Zakopane
turnieje bowlingowe

Baza wypadowa pod trening kondycyjny

Szerokie zaplecze techniczne

3 obiekty – 174 miejsca noclegowe

Zespół Pensjonatów Dolina Białego mieści się niedaleko centrum miasta i składa się z kilku budynków: Pensjonatu Biały Potok, Telimena i Willi Pan Tadeusz, w całości są w stanie pomieścić 174 osoby. Kompleks budynków przy ulicy Droga do Białego to odpowiednie miejsce na zorganizowanie zgrupowania czy obozu sportowego. Szeroka baza sportowa i związane z nią możliwości, pozwolą Państwu zrealizować dowolny plan treningowy.

Wielofunkcyjna hala sportowa

Na terenie Zespołu znajduje się jedyna w mieście hala tenisowa, którą w łatwy sposób można zaadoptować do treningu stacyjnego, związanego z grami zespołowymi takimi jak: piłka nożna, piłka ręczna, siatkówka oraz przeprowadzić mecze lub rozgrywki np. w badmintona.

Centrum treningu stacjonarnego

W naszych obiektach, znajduje się szerokie zaplecze do treningu stacyjnego, a w nim: bieżnie, orbitrek, indoor cycling, mini siłownia z atlasem oraz 3 sale wielofunkcyjne, które świetnie nadadzą się do gimnastyki, zajęć ogólnorozwojowych, zajęć z muzyką, czy do stacyjnego treningu siłowego. Podobne zajęcia można zorganizować na zewnątrz, w naszej siłowni „pod chmurką”. Można tu skorzystać z takich urządzeń jak: orbitrek, biegacz, wioślarz, drążek, krzesło do wyciskania i twister. 
Dla trenerów, zostało przygotowane specjalne miejsce pod analizy techniczne video oraz odprawy i narady ze sportowcami, wyposażone w rzutniki, flipcharty i inny sprzęt techniczny. 

Centrum regeneracji i odnowy

Po wyczerpującym treningu, na miejscu, istnieje możliwość skorzystania z szerokiego zaplecza regeneracyjnego. Do Państwa dyspozycji pozostaje basen, jacuzzi, sauna fińska oraz pokój z łóżkiem do masażu, natomiast do wyciszenia i jednocześnie regeneracji górnych dróg oddechowych, zapraszamy do groty solnej w Aqua Parku kliknij TUTAJ.

Aqua Park Zakopane - trening sportowy 

Około 1.5 km od kompleksu znajduje się nasz obiekt sportowo-rekreacyjny - Aqua Park Zakopane,  z potężną i wszechstronną bazą do różnorodnego treningu i regeneracji, do dyspozycji oddajemy 3 wydzielone 25–metrowe tory pływackie wewnątrz obiektu oraz 2 o długości 33 metrów, zlokalizowane na zewnętrznym basenie z widokiem na Giewont. Szczegóły kliknij TUTAJ.  

Aqua Park Zakopane - Atrakcje 

Po treningu zapraszamy do skorzystania z bardzo bogatej części rozrywkowej w tym obiekcie: 
- To prawie 320 m zjeżdżalni wodnych oraz dzika rzeka itp. - kliknij TUTAJ
- Nowoczesna kręgielnia i bar z restauracją - kliknij TUTAJ.

Baza wypadowa pod trening kondycyjny

W bezpośrednim sąsiedztwie naszego Zespołu Pensjonatów znajduje się wejście do Doliny Białego. Lokalizacja ta pozwala błyskawicznie rozpocząć trening biegowy. Z doliny, przez ścieżkę Pod Reglami, a z niej do kolejnych dolin reglowych, z możliwością robienia pętli. Dla wymagających marszobiegi w wyższe partie gór.  

Latem, to świetne miejsce na start treningu rowerowego, zarówno szosowego, jak i MTB.
Zimą, tuż obok, znajdują się specjalnie przygotowane trasy narciarstwa biegowego. W dalszym sąsiedztwie, na terenie Centralnego Ośrodka Sportu, można skorzystać ze sztucznego toru do łyżwiarstwa szybkiego, ślizgawki oraz oświetlonych tras biegowych i innych obiektów sportowych, takich jak: stadion lekkoatletyczny, boiska PLATO, trasy łyżworolkowe oraz hale wielofunkcyjne. 

Szerokie zaplecze techniczne

Zespół posiada garaże, magazyny oraz narciarnię, które świetnie posłużą jako zaplecze dla sprzętu  i serwisu, niezbędnych do obsługi każdej grupy sportowej. 

Adres

Zespół Pensjonatów                    
Dolina Białego***
ul. Droga do Białego 7
34-500 Zakopane
www.dolinabialego.pl


Kontakt

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta, prosimy o kontakt  z obiektemRezerwacja
Agnieszka Mateja-Gach
Email: bialypotok@polskietatry.pl
tel. 18 20 20 135
       698 665 235

Made with Mobirise ‌

Web Site Design Software