HOTEL TATRY

Wytrzymałość i kondycja – przygotuj się do sezonu

58 pokoi – 140 miejsc

Baza wypadowa pod trening kondycyjny

Sale wielofunkcyjne

Centrum treningu stacyjnego

Zaplecze regeneracji i odnowy

Szerokie zaplecze techniczne

58 pokoi – 140 miejsc

Hotel Tatry znajduje się 18 km od Zakopanego i składa z dwóch budynków o różnym standardzie: głównego *** oraz klasy turystycznej. W sumie posiada 140 miejsc noclegowych. Całość położona jest na 7 hektarach ogrodzonej powierzchni, w otoczeniu pięknego lasu. To odpowiednie miejsce do budowania wydolności i ogólnej kondycji sportowców. Zapraszamy do jednego z najwyżej położonych hoteli w Polsce – 1105 m n.p.m.

Baza wypadowa pod trening kondycyjny

W tym miejscu można rozpocząć biegowy trening interwałowy, jak i wytrzymałościowy, korzystając z sąsiedztwa naturalnej bazy sportowej – zbocze stoków narciarskich Małe Ciche, Tarasówka, Wierch Poroniec. To również świetna baza na kolarstwo górskie i MTB, z szerokimi możliwościami doboru tras zróżnicowanych pod względem charakterystyki. Nie bez powodu, właśnie na tym terenie, cyklicznie odbywa się wyścig Tour de Pologne. Z Polany Zgorzelisko, na której mieści się nasz hotel, można udać się w różnych kierunkach – Łysa Polana, Bukowina Tatrzańska, Jurgów, Czarna Góra, wokół Jeziora Czorsztyńskiego i dalej do Krościenka nad Dunajcem i Szczawnicy.
Na terenie hotelu, znajdują się boiska do siatkówki oraz mniejsze, świetnie nadające się pod badminton, szermierkę, strzelectwo czy łucznictwo.
Zimą, na tym samym terenie, czeka przygotowana trasa narciarstwa biegowego oraz - w bezpośrednim sąsiedztwie - Stacja Narciarska Małe Ciche. 

Sale wielofunkcyjne

Sala wielofunkcyjna z parkietem to miejsce odpowiednie pod gimnastykę i zajęcia z muzyką, ale również pod inne dyscypliny sportu, m.in. judo i zapasy.
Z kolei pod analizy techniczne video oraz odprawy i narady ze sportowcami, zostało przygotowane specjalne miejsce, wyposażone w rzutniki, flipcharty i inny sprzęt techniczny. 

Centrum treningu stacyjnego

W hotelu znajduje się szerokie zaplecze do treningu stacyjnego, a w nim:
- salka fitness, wyposażona w 2 bieżnie, 2 rowery indoor cycling, ławkę dwufunkcyjną,
- salka bilardowa i do tenisa stołowego, z możliwością adaptacji,
- mini siłownia z atlasem, bieżnią, ławką do wyciskania leżąc, hantlami i dwoma rowerami indoor cycling.
Szerokie możliwości adaptacyjne hotelu pozwolą przeprowadzić każdy, zaplanowany pod dachem, trening. 

Zaplecze regeneracji i odnowy

Po każdym dniu treningowym, do szybkiej regeneracji na miejscu posłuży sauna fińska i znajdujący się obok - pokój z łóżkiem do masażu. Kompleksową regenerację proponujemy w zlokalizowanym zaledwie 18 km od hotelu, Aqua Park Zakopane, który posiada bogatą ofertę sportowo-regeneracyjną w cenie pobytu. Do dyspozycji bogate saunarium (sauna fińska, biosauna, sauna solankowa, łaźnia parowa, kabina zimowa, pokój relaksacyjny) oraz duży wybór basenów rekreacyjnych (balneologiczny, dzika rzeka, jacuzzi), jak również kaskady, gejzery, masażery, bicze i leżanki wodne.
To wszystko, w bogatych w minerały i właściwości zdrowotne, wodach termalnych. 

Szerokie zaplecze techniczne

Liczne garaże i magazyny, pozwolą umieścić dowolny sprzęt sportowy i serwis na swoich powierzchniach.

Adres

Hotel Tatry ***                    
Małe Ciche 91
(Polana Zgorzelisko)
34-531 Murzasichle
www.hotel-tatry.pl


Kontakt

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta, prosimy o kontakt  z obiektemRezerwacja
Agnieszka Chowaniec
Email: recepcja@hotel-tatry.pl
tel. 18 207 70 11
       507 465 306

Made with Mobirise ‌

Web Site Designing Software